Hosgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŞİMDİ SEVMEK ZAMANI

ŞİMDİ SEVMEK ZAMANI Empty ŞİMDİ SEVMEK ZAMANI

Mesaj  Admin C.tesi Eyl. 12, 2009 12:39 am

Şimdi sevme zamanı... belkide aşık olmak kim bilir...
Yok artık öyle baharda aşık olmalar ağaçlar yeşerdiğinde kuşlar öttüğünde en güzel şarkıları söyleyerek... kelebekler en güzel giysilerini giydiğinde, gökyüzü mavilerin en mavisini yansıttığında yüzüne yeryüzünün yedi renkle süslendiğinde sevmek...yok benim için güzelin içinde güzele aşık olmak....

Ben sonbaharda sevmek istiyorum ... sararmış yapraklar altında düşünmek ... hafif ürpermek istiyorum oturduğum bankta üşümek ve sarılmak sana sarılmak gibi kendime... bakmak istiyorum göçmen kuşların ardından evet döneceksiniz bir gün diyerek.... ve ben yağmurlarda sevmek istiyorum belkide aşık olmak kim bilir....

Yüzüme damlayan her yağmur damlasında senden bir iz bulmak istiyorum.... sabahın ayazında kalkıp fırına gitmek ... sıcacık ekmekte elimi ısıtırken senin sıcaklığını düşünebilmek... bulutlu , haşmetli , en kasvetli halini almış gökyüzünde senin aydınlığını görmek... seni sevmek istiyorum belkide.... belkide aşık olmak kim bilir....

Seni sonbaharda bulmak kışta yakalamak istiyorum .... seni sonbaharda bulmak istiyorum... sararmış yapraklar arasında açan yeşil gibi... kar altında kocaman yüreği ile açan kardelen gibi sevmek istiyorum.... seni her mevsim bulmak seni mevsimlerle... renklerle ..sevmek istiyorum.....
Sen benim sekizinci günüm ol diliyorum... hiç bitmeyen mevsimim ol...

Admin
Admin

https://gocmenler.catsboard.com